Supermicro SATA DOM SSD-DM032-PHI

Kód: 231.338573
Part Number: SSD-DM032-PHI
Výrobce: Supermicro
Dostupnost: Na dotaz
Záruka: 24 Měsíců
Recyklační poplatek: 12,00 Kč (bez DPH)
Cena bez DPH: 1 389 Kč
Cena s DPH: 1 681 Kč
celková cena je včetně autorského a recyklačního poplatku
kusy
 
 
 
 
Kapacita: 32 GB Sběrnice: Supermicro SATAIII Formát: SATADOM Rychlost: 530 MBps (čtení) / 185 MBps (zápis) Spotřeba: 0.3<1.6W

End of Life produkt, cena je pouze informativní, připravili jsme pro Vás tuto alternativu:

SATA DOM SSD-DM032-SMCMVN1

 

Supermicro SATA DOM

SATA DOM je malý paměťový modul, který se jednoduše a pohodlně vkládá do serverového SATA konektoru (žlutý u generace X10 a novějších základních desek). Supermicro vyvinulo SATA DOM jako malou náhradu pevných disků s dostatečnou kapacitou, extrémní spolehlivostí, výrazně vyšším výkonem, lepší latencí a zároveň nižší spotřebou energie.

Spolehlivý pomocník

Díky optimalizovanému designu Supermicro SATA DOM nevyžaduje přídavné napájení, což zvyšuje výkon a spolehlivost. Je však stále zpětně kompatibilní se staršími serverovými deskami vyžadujícími tento 5V napájecí kabel. Je navržen pro použití jako diskový zavaděč, disk pro instalaci operačního systému, zařízení pro obnovu zálohování, licenční disk, instalační zařízení OS (nahrazení disků CD / DVD-ROM), vestavěný systémový úložný prvek (je vhodný i do velmi náročného prostředí, kde by mohlo dojít k selhání mechanické jednotky pevného disku).

Specifikace produktu

Kapacita: 32 GB
Sběrnice: Supermicro SATAIII
Formát: SATADOM
Rychlost: 530 MBps (čtení) / 185 MBps (zápis)
Spotřeba: 0.3