Přihlásit se
Přihlášení

Česky
  • Slovenština
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
CZK
0
0 Košík je prázdný
Služby NBD záruky

NBD záruky

Pro servery ANAFRA poskytujeme rozšířené záruky typu NBD (next-business-day). Záruky např. v režimu on-site (u zákazníka) aktuálně držíme na stovky serverů v České republice, na Slovensku či dalších Evropských zemích.

Název záruky

Délka záruky

Kontakt

Popis záruky

Prodloužená

3 - 5 let

8/5

Reklamace probíhá standardně dle zákona do 30 dnů.

NBD v autorizovaném servisním středisku

2 - 5 let

8/5

Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v našem servisním středisku.

NBD on-site

2 - 5 let

8/5

Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR.

NBD on-site pro IT

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka. Služba je výhodná z důvodu telefonické dostupnosti 24 hodin denně s možností ihned diagnostikovat vzniklou závadu, čímž je zajištěn správný výběr náhradních komponent pro její efektivní vyřešení.

Mission critical pro IT

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah během 24 hodin od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka.

Mission critical 4h pro IT

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah s vyřešením závady do 4 hodin od nahlášení, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka.

Mission critical pro EU

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah během 24 hodin od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba nevyžaduje žádné úkony ze strany zákazníka.

Mission critical 4h pro EU

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah s vyřešením závady do 4 hodin od nahlášení, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba nevyžaduje žádné další úkony ze strany zákazníka.