Portfolio produktů


SUPERMICRO patří mezí globální lídry na trhu serverových technologií. Poskytuje výkonné serverové systémy, které umožňují využití volně dostupných serverových komponent, na rozdíl od ostatních výrobců serverových technologií (tzv. vendor lock-in), a výjimečnou škálovatelnost při zachování dostupných cen. To zaručuje zákazníkům získat řešení, které pomůže optimalizovat provozní náklady s možností dalších rozšíření, dle vývoje požadavků na danou technologii.
Blade

SuperBlade řešení


Maximální hustota výkonu, dostupnost, nižší náklady na správu, nižší spotřeba energie, optimální návratnost investic a vysoká škálovatelnost jsou jedinečné výhody, které odlišují SuperBlade od jiných řešení. Vnitřní 10Gbps propojení zaručuje maximální datovou propustnost mezi jednotlivými servery.SuperWorkstation


SuperWorkstation řešení

SuperWorkstation řešení je určené, jak do kancelářských prostor, tak i do rackových skříní. Díky svým velmi tichým větráčkům si ani nevšimnete, že nemáte ve své kanceláři obyčejné PC, ale opravdu výkonnou pracovní stanici. SuperWorkstation využijete všude tam, kde je potřeba špičkový výkon na dosah ruky.
SuperServer

SuperServer řešení

Nejširší nabídka vysoce škálovatelných předkonfigurovaných řešení v provedeních 1 - 4U na trhu. Základy těchto serverů tvoří 1 - 4 procesorové základní desky schopné pojmout až 2TB RAM. SuperServer řešení jsou navržené pro webhosting, serverové databáze, podnikové aplikace, front-end servery a mnoho dalších využití.SuperStorage

SuperStorage řešení

Sortiment zahrnuje 2 - 4U řešení, přičemž každý server podporuje až 7 rozšiřujících PCI-E karet a širokou řadu Supermicro dvouprocesorových a jednoprocesorových základních desek. Nabízí až 95% účinnost napájení, redundantní chlazení a ventilátory vyměnitelné za provozu. Supermicro storage servery jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky dnešních podnikových datových center. Umožňuje enormní hustotu až 90 disků ve 4U.

SuperTwin

Twin a MicroCloud řešení

Patentované architektury Supermicro jsou základem pro  nejmodernější serverové platformy HPC, Data Center, Cloud Computing a aplikace Enterprise IT. MicroCloud systémy Vám umožní umístit až 12 fyzických serverů do 3U. Twin servery jsou mezistupněm MicroCloud a Blade server řešení při zachování vysokého výkonu a horizontální i vertikální škálovatelnosti.
AMD servery

AMD ServerSupermicro nabízí i serverová řešení založená na platformě AMD, která se vyznačuje především vynikajícím poměrem cena/výkon. Tyto servery jsou určeny především pro specializované paralelizované výpočty s důrazem na vysokou škálovatelnost AMD platformy. V blízké budoucnosti očekáváme příchod nové architektury Zen, kterou samozřejmě Supermicro bude implementovat do svého portfolia.

SERVEROVÝ HARDWARE

Díky naší rozsáhlé zahraniční i domácí síti dodavatelů jsme schopni rychle a v dostatečném množství zajistit nejen Supermicro HW, ale i komponenty jiných významných výrobců a to nezávisle na zakoupení Supermicro serveru. Tento serverový HW dodáváme do mnoha IT společností nejen v ČR, ale i v zahraničí. K jednotlivým poptávkám přistupujeme vždy individuálně a snažíme se o ty nejlepší projektové ceny.

•    Chassis (Supermicro)
•    Základní desky (Supermicro)
•    Serverové procesory (Intel, AMD)
•    Operační paměti (Hynix, Samsung, Micron)
•    Pevné disky (WD, Seagate, Toshiba, HGST)
•    SSD disky (Intel, Seagate, Samsung)
•    NVMe SSD disky (Intel)
•    Síťové prvky (Supermicro, Solarflare, Qlogic, Emulex, Myricon, Mellanox)
•    RAID/HBA řadiče (Supermicro, LSI, Adaptec, Areca)
•    Intel Phi karty/Grafické karty TESLA (koprocesory Intel a profesionální grafické karty NVIDIA)