O nás

 
 

 

Již za studií po dlouholetých zkušenostech se správou universitní sítě, provozováním systému pro sdílení dat a webových portálů, založili dva nerozluční nadšenci v roce 2006 firmu ANAFRA s.r.o. Hlavním cílem v době prudkého rozvoje a zrychlování internetu v Česku bylo nabídnout zákazníkům spolehlivý webhosting, domény a tvorbu webových aplikací a služeb.

Postupně se činnost rozšířila o prodej profesionálního hardware, který je nedílnou součástí každé IT infrastruktury. S modernizací prostředí internetových služeb a snahou nabídnout ekonomicky efektivní řešení, jsme zákazníkům kromě bezpečného housingu jejich technologie nabídli outsourcing formou dedikovaných a virtuálních serverů včetně cloudu, které umožňují dosud nevídanou flexibilitu parametrů bez jakýchkoli starostí o hardware samotný.

Po dlouholeté spolupráci jsme se v roce 2010 stali oficiálním tuzemským partnerem společnosti Supermicro, která je renomovaný výrobce profesionálního hardware. Dnes jsme jediný autorizovaný systémový integrátor těchto technologií pro Českou republiku, který mimo jiné realizuje komplexní návrh a dodávku síťové infrastruktury a datová centra na klíč s možností následné správy.