Kariéra

Aktuální nabídka volných pracovních pozic

kariera anafra

Sales representative

Požadavky:

Pracovní náplň:

  •  prodejní aktivity serverových řešení Supermicro a hostingových služeb
  •  vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající

Místo výkonu práce:

  •  Rožnov pod Radhoštěm

Požadavky:

  •  velmi dobrý přehled ve světě IT
  •  komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni
  •  vzdělání obchodního, marketingového, manažerského nebo technického směru, praxe min. 2 roky v příbuzných profesích
  •  angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem
  •  základní znalost práce s programy sady MS Office, zejména Word, Excel, PowerPoint a Outlook
  •  loajalita vůči zaměstnavateli, zodpovědnost, systematičnost
  •  aktivní řidič osobního motorového vozidla, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  •  Práci ve stabilní a prosperující společnosti působící v oboru od roku 2000
  •  Další profesní růst, zapojení do zajímavých projektů
  •  Příjemné pracovní prostředí
  •  Zavedené firemní benefity

Datum nástupu:

  •  ihned, případně dohoda

Kontakt:

Alena Kinclová : alena.kinclova@anafra.cz

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis e-mailem.

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti ANAFRA s.r.o. se sídlem 5. května 1109/63, 140 00 Praha 4 , IČ 26878291, zapsané v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, 250434, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. ANAFRA s.r.o. použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti.“