Supermicro SATA DOM SSD-DM128-SMCMVN1

 
Kód: 231.342468
Part Number: SSD-DM128-SMCMVN1
Výrobce: Supermicro
Dostupnost: Zpravidla do tří dnů
Externí sklad: Více než 100 ks
Záruka: 24 Měsíců
Cena bez DPH: 3 148 Kč
Cena s DPH: 3 809 Kč
celková cena je včetně autorského a recyklačního poplatku
kusy
 
 
 
 
Kapacita: 128 GB Sběrnice: Supermicro SATAIII Formát : SATADOM Rychlost: 520 MBps (čtení) / 180 MBps (zápis) Spotřeba: 0.2<1.6W

Supermicro SATA DOM

SATA DOM je malý paměťový modul, který se jednoduše a pohodlně vkládá do serverového SATA konektoru (žlutý u generace X10 a novějších základních desek). Supermicro vyvinulo SATA DOM jako malou náhradu pevných disků s dostatečnou kapacitou, extrémní spolehlivostí, výrazně vyšším výkonem, lepší latencí a zároveň nižší spotřebou energie.

Spolehlivý pomocník

Díky optimalizovanému designu Supermicro SATA DOM nevyžaduje přídavné napájení, což zvyšuje výkon a spolehlivost. Je však stále zpětně kompatibilní se staršími serverovými deskami vyžadujícími tento 5V napájecí kabel. Je navržen pro použití jako diskový zavaděč, disk pro instalaci operačního systému, zařízení pro obnovu zálohování, licenční disk, instalační zařízení OS (nahrazení disků CD / DVD-ROM), vestavěný systémový úložný prvek (je vhodný i do velmi náročného prostředí, kde by mohlo dojít k selhání mechanické jednotky pevného disku).

Specifikace produktu

Kapacita: 128 GB
Sběrnice: Supermicro SATAIII
Formát : SATADOM
Rychlost: 520 MBps (čtení) / 180 MBps (zápis)
Spotřeba: 0.2<1.6W