Microsoft Office 2016 pro profesionály, ESD

Microsoft Office 2016 pro profesionály, ESD
Kód:
Part Number:
Výrobce:
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
celková cena je včetně autorského a recyklačního poplatku
NEPRODEJNÉ
 
 
 
 
Elektronická licence pro komerční použití, všechny jazykové verze, pro 1 PC s Windows 7 a novějším, obsahuje aplikace Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 a OneNote 2016, Publisher 2016, Access 2016, trvalá licence.

Efektivnější práce se systémem Office. Tato verze se nejlépe hodí pro uživatele, kteří chtějí používat Office s aplikacemi Outlook, Publisher a Access v jednom počítači.
Získáte Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access – nástroje, které vám umožní vytvářet obsah, prezentovat, komunikovat a publikovat jako profesionál.
Pomocí Office Online můžete zobrazovat soubory uložené online, upravovat je a spolupracovat na nich s ostatními v reálném čase. Přístup k nim získáte pomocí libovolného zařízení s podporovaným prohlížečem připojeným k Internetu.

Když si své soubory uložíte online, budete k nim mít přístup i na cestách a budete rychle moci pozvat ostatní, aby je zobrazili nebo upravili.

Všichni uživatelé služby OneDrive v ní zdarma obdrží 15 GB online úložného prostoru. V případě potřeby lze zakoupit další úložný prostor. Pokud do něj nahrajete dokumenty, fotografie, prezentace a další obsah, dostanete se k němu z počítače nebo telefonu. V případě potřeby lze zakoupit další úložný prostor. S aplikací OneDrive klasické pracovní plochy jsou vaše dokumenty dostupné také offline.

Bezplatný Office Online se synchronizuje s vaším účtem OneDrive, takže můžete otevírat, zobrazovat, upravovat a sdílet dokumenty, fotografie a další soubory z libovolného zařízení s podporovaným prohlížečem, které je připojeno k Internetu.

Nové možnosti pro e-mail a dodržování předpisů

* E-maily týkající se projektu a uložené v Exchange a dokumenty uložené na SharePointu můžete používat a upravovat přímo v Outlooku pomocí schránek webu.
* Nechtěnému odeslání e-mailů s citlivými informacemi neoprávněným příjemcům se dá zabránit pomocí upozornění Outlooku na možný únik citlivých informací a pomocí ochrany před únikem informací systému Exchange.
* Správce IT může povolit nebo zakázat nahrávání schůzek Skypu pro firmy pomocí zásad skupiny a archivovat nahrané schůzky (včetně konverzací pomocí rychlých zpráv) na SharePoint.
* Pomocí Diagnostiky tabulek můžete v Excelu hledat v tabulkách chyby, skryté informace, přerušené odkazy a nekonzistence. Pomocí Porovnání tabulek můžete v tabulkách zobrazit záznamy pro audit.

Nové možnosti zkoumání a vizualizace dat

* Zjednodušit integraci a zpracování velkých objemů dat z různých zdrojů a provádět rychlé analýzy informací můžete pomocí nativního PowerPivotu v Excelu.
* Jediným kliknutím můžete prozkoumat různé průřezy a zobrazení dat v kontingenční tabulce nebo kontingenčním grafu a odhalit tak nové informace skryté ve vašich datech.
* Shrnutím dat, diagramů a grafů do jednoho interaktivního Power View můžete všem uživatelům nabídnout živou, vysoce interaktivní vizualizaci a prezentaci.

Nové příležitosti ke komunikaci

* Ve schůzce Skypu pro firmy můžete současně zobrazit videa víc účastníků.
* Můžete se připojit k víc koncovým bodům pomocí videa založeného na standardu H.264.
* Můžete používat jednoduché rozhraní OneNotu pro pořizování poznámek.
* Schůzky můžete nahrávat ve standardním formátu, který umožňuje jejich snadné pozdější přehrávání.

Kompatibilní OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7

Požadavky na systém:
Paměť: 1 GB
HDD: 4 GB volného místa na disku
Procesor: 1 GHz a rychlejší